Netradicinė ugdymosi diena ,,Mokomės kitaip“

2023-06-14. Netradicinė ugdymosi diena ,,Mokomės kitaip“ 4-5 klasėms pagal kokybės krepšelio projektą vyko Valdovų rūmuose, Gedimino pilyje ir Kernavės muziejuje. Mokiniai susipažino su Valdovų rūmų nuolatine ekspozicija, apsilankė išskirtinėje valdovų rūmų parodoje ,, Žygimanto Augusto gobelenai Vilniuje“. Užlipo į Gedimino pilies bokštą, iš kur grožėjosi nuostabiu Vilniaus vaizdu. Lankėsi Vilniaus katedroje. Kernavėje mokiniai sužinojo, kaip buvo ieškomas ir kaip buvo atrastas viduramžių Kernavės miestas. Matė viduramžių Kernavės miesto vietą ir greta atkurtus viduramžių miesto namus, dirbtuves, kiemus. Lankėsi miestiečių sodybose bei pažino jų kasdienį gyvenimą. O edukacijos pabaigoje kiekvienas galėjo pabandyti tošininko amato subtilybių ir patys ornamentuoti tošį. Norintys galėjo užkopti ant bet kurio iš penkių stūksančių piliakalnių.