Vaikų vasaros socializacijos projektas „Atraskime save kartu“

Gimnazija vykdė vaikų vasaros socializacijos projektą „Atraskime save kartu“ . Projekte dalyvavo 3-4 klasių mokiniai. Edukacijų metu Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje vaikai susipažino su archeologo profesija ir darbo įrankiais, apžiūrėjo senovinius Klaipėdos piliavietės radinius bei dalyvavo komandiniame žaidime, išbandė savo jėgas ir sumanumą senoviniuose žaidimuose. Tauragės krašto muziejuje mokiniai tyrinėjo archeologinių kasinėjimų metu atrastus darbo įrankius, ginklus, papuošalus, išgirdo ir pamatė jų raidą bėgant šimtmečiams. Vaikai patys išbandė piliakalnių statybą kinetiniu smėliu. Turėjo galimybę susipažinti su pasieniečio profesija Bardinų užkardoje, drąsiai dalyvavo naktiniame žygyje ir linksminosi diskotekoje. Vaikai labai linksmai ir turiningai praleido dvi dienas, palinkėjo vieni kitiems gražios vasaros.