Kultūrinė-pažintinė ekskursija į Vilnių ir Trakus

Birželio 16 d. 1kl., 2 kl. ir 3 kl. mokiniai, lydimi mokytojų E. Jurkšaitienės, J. Kriaučiūnienės ir J. Lalaitės, vyko į kultūrinę-pažintinę ekskursiją į Vilnių ir Trakus. Visa išvyka finansuota Kokybės krepšelio projekto. Mokiniai Vilniuje aplankė Valdovų rūmus, kur dalyvavo edukacijose „Susipažinkime-Valdovų rūmų muziejus „ ir „Valdovo karūna“. Po to mokiniai, lydimi gido, vyko į ekskursiją Gedimino pilyje. Senojoje Trakų kibininėje mokiniai dalyvavo edukacijoje „Karaimų kibinai“, kur susipažino su karaimų gyvenimu bei kibinų gamyba. Mokiniai patys mokėsi formuoti kibinus, juos degustavo ir lauktuvių vežė. Ekskursijos pabaigoje visi aplankė Trakų pilį ir susipažino su jos istorija. Vėlų vakarą laimingi, kupini įspūdžių ir naujų potyrių pradinukai grįžo namo.