1,2% parama

Dėkojame visiems, skiriantiems paramą gimnazijai.

Kviečiame mokinių tėvelius, mokytojus, gimnazijos darbuotojus ir visus neabejingus gimnazijos gerovei, 1,2% gyventojų pajamų mokesčio dalį skirti gimnazijai. Jūsų paskirta parama bus išskaičiuota iš praeitais metais valstybei jau sumokėtų mokesčių ir pervesta į gimnazijos sąskaitą.

Rekvizitai 1.2% paramai:

Paramos gavėjo indentifikacinis numeris (kodas): 190697888

Paramos gavėjo pavadinimas: Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija

Buveinės adresas:  P. Lukošaičio g. 18, Vilkyškių mstl. Pagėgių sav.

Jums nutarus 1,2% savo pajamų mokesčio skirti mokyklai, reikia užpildyti specialią formą FR0512

Pajamų mokesčio dalį galite paskirti tik elektroniniu būdu prisijungę prie Elektroninio deklaravimo sistemos (EDS) užpildydami Prašymą pervesti pajamų mokesčio dalį paramos gavėjams ir (arba) politinėms organizacijoms FR0512 formą, skiltyje Deklaravimas  -> Pildyti formą -> iš Dažniausiai pildomos formos pasirinkite Prašymas skirti paramą.

Prašymas FR0512 pildomas programine priemone – vedliu (klausimų – atsakymų principu).

Prašymą pervesti pajamų mokesčio dalį paramos gavėjams ir (arba) politinėms organizacijoms FR0512 formą už 2023 metus galite pateikti iki 2024 m. gegužės 2 d.