Mokykla – Europos Parlamento ambasadorė

Informacija apie ES:

Ką mano labui daro Europa – https://www.what-europe-does-for-me.eu/lt

ES mokymosi kampelis – https://europa.eu/learning-corner/home_lt

Europos istorijos namų mokymosi priemonės – https://historia-europa.ep.eu/lt/jusu-klases-uzsiemimai

Pažink Europą – https://www.pedagogas.lt/mokymas/metodiniai-mokymai-pazink-europa-2589.html

Nepatogaus kino klasė – https://nepatogauskinoklase.lt/

Europos Sąjunga – https://europa.eu/european-union/index_lt

 

Programa „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ (MEPA) įgyvendinama Lietuvoje jau ketvirtus metus. Jos tikslas – ugdyti jaunuosius europiečius, pristatyti Europos Sąjungos poveikį ir naudą įvairioms gyvenimo sritims ir skatinti jaunus žmones būti aktyviais savo šalies ir Europos Sąjungos piliečiais. Programoje gali dalyvauti gimnazijos ir profesinio mokymo įstaigos, kuriose mokosi 15-18 metų jaunimas.

Dalyvaujančių gimnazijų ir mokyklų mokytojai gali naudoti mokomąją MEPA medžiagą su daugybe interaktyvių užduočių ir veiklų, organizuoja Europos dienos šventę ir kitus renginius bei yra kviečiami į mokomuosius seminarus, kuriuose pristatomos įvairios aktualios ES temos. Geriausiai programoje pasirodžiusių gimnazijų moksleiviai ir mokytojai kviečiami į Euroscola renginius Strasbūre ar mokomuosius seminarus Briuselyje. 

Daugiau informacijos galite rasti  https://mepalietuva.eu/

Mūsų gimnazija jau antri metai sėkmingai dalyvauja šitoje programoje. Veiklą koordinuoja mokytojos – vyresniosios ambasadorės – Sonata Jončienė, Vaida Aukštkalnienė, bibliotekininkė Laura Grodeckienė.

Knygnešių keliais – misija įmanoma

Europos kalbų dienai skirti renginiai