Mokykla – Europos Parlamento ambasadorė

Informacija apie ES:

Ką mano labui daro Europa – https://www.what-europe-does-for-me.eu/lt

ES mokymosi kampelis – https://europa.eu/learning-corner/home_lt

Europos istorijos namų mokymosi priemonės – https://historia-europa.ep.eu/lt/jusu-klases-uzsiemimai

Pažink Europą – https://www.pedagogas.lt/mokymas/metodiniai-mokymai-pazink-europa-2589.html

Nepatogaus kino klasė – https://nepatogauskinoklase.lt/

Europos Sąjunga – https://europa.eu/european-union/index_lt

Programa „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ (MEPA) įgyvendinama Lietuvoje jau penktus metus. Jos tikslas – ugdyti jaunuosius europiečius, pristatyti Europos Sąjungos poveikį ir naudą įvairioms gyvenimo sritims ir skatinti jaunus žmones būti aktyviais savo šalies ir Europos Sąjungos piliečiais. Programoje gali dalyvauti gimnazijos ir profesinio mokymo įstaigos, kuriose mokosi 15-18 metų jaunimas.

Dalyvaujančių gimnazijų ir mokyklų mokytojai gali naudoti mokomąją MEPA medžiagą su daugybe interaktyvių užduočių ir veiklų, organizuoja Europos dienos šventę ir kitus renginius bei yra kviečiami į mokomuosius seminarus, kuriuose pristatomos įvairios aktualios ES temos. Geriausiai programoje pasirodžiusių gimnazijų moksleiviai ir mokytojai kviečiami į Euroscola renginius Strasbūre ar mokomuosius seminarus Briuselyje.

Daugiau informacijos galite rasti  https://mepalietuva.eu/

Programą Lietuvoje koordinuoja Europos Parlamento biuras Lietuvoje (EPBL).Mūsų gimnazija jau ketvirti metai sėkmingai dalyvauja šitoje programoje. Veiklą koordinuoja vyresniosios ambasadorės – mokytoja Sonata Jončienė ir bibliotekininkė Laura Grodeckienė.

Knygnešių keliais – misija įmanoma

Europos kalbų dienai skirti renginiai