Jaunimo metų uždarymo renginys

2022m. lapkričio 18 dieną gimnazijos 7,8,IIg.-IVg. klasės mokiniai vyko į Marijampolę, dalyvavo Jaunimo metų uždarymo renginyje. Kultūros centro erdvėse šurmuliavo jaunimo galimybių mugė, kurioje dalyvių laukė ne tik susitikimai su Lietuvoje aktyviai veikiančiomis nevyriausybinėmis organizacijomis, bet ir įvairios dirbtuvės. Renginio metu mokiniai galėjo išgirsti visiems pažįstamus jaunimo, politikos, sporto ir visuomeninių sričių atstovus ir netgi patys sudalyvauti drauge nuomonių ringe. O, kad laikas būtų praleistas ne tik turiningai, bet ir smagiai, mokiniai pasijuokė stebėdami stand-up comedy pasirodymą bei pašėlo su puikiai pažįstama muzikos grupe „Jauti“. Kiekviena pabaiga – tai ir ko nors naujo pradžia, tad šventės kulminacijoje sveikinome Marijampolę, nes būtent ji 2023-siais taps pirmąja Lietuvos jaunimo sostine.Tikimės į tokią gražią šventę nuvykti ir kitais metais.