Nuotolinė edukacija gimnazistams „Mano klasė renka Lietuvos prezidentą“

2024-04-24 vyresniosios MEPA ambasadorės Sonata Jončienė ir Laura Grodeckienė pakvietė I – IV g klasių mokinius į nuotolinę edukaciją „Mano klasė renka Lietuvos prezidentą“. Edukacinę pamoką vedė Lietuvos Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Informatikos politikos ir analitikos departamento direktorius, politologas Matas Baltrukevičius. Pamokos metu gimnazistai susipažino su prezidento rinkimų taisyklėmis, rinkimų sistema ir kokius etapus kandidatas turi praeiti, kad taptų šalies vadovu. Gilinosi į šalies vadovo galias. Lektorius pristatė visų kandidatų į prezidentus biografijas, bei jų programų pagrindinius pasiūlymus. Pamokos antroje dalyje vyko klausimų sesija ir diskusija. Pamokoje ugdytos pažinimo, komunikavimo ir pilietiškumo kompetencijos.