4 klasės mokiniai Raudondvario dvare

Lapkričio 21d. 4 klasės mokiniai vyko į Raudondvario dvarą. Buvusiame dvaro žirgyno pastate, įsikūrusiame Menų inkubatoriuje, vyko du edukaciniai užsiėmimai  “Jūratė ir Kastytis” ir „Gintarinė laimės pasaga”.

Pasitelkiant garsiąją legendą „Jūratė ir Kastytis“, mokiniai sužinojo apie Baltijos gintaro atsiradimą, aiškinosi, kaip iš tiesų užgimė gintaro gabalėliai, juos tyrinėjo lygindami jų svorį, jausdami jų šilumą ir kvapą. Kūrybinė užduotis –  gintaro karoliukus suverti ant lanksčios juvelyrinės vielutės, susiverti apyrankę.

Edukacijos „Gintarinė laimės pasaga“ metu tyrinėjo laimės sąvoką, aiškinosi, kodėl žmonės tiki pasagos galia nešti sėkmę. Kūrybinio darbo metu naudojo natūralų Baltijos gintarą,  gamino laimę nešančią pasagą iš medžio, gintaro ir kitų priemonių. Visi laimingi ir papildę savo žinių bagažą grįžo į gimnaziją!