Šeštokai „Istorijos inkubatoriuje“.

Kovo 26 d. Vilkyškių „Istorijos inkubatoriuje“ šeštokams vyko netradicinė, kultūrinė – pažintinė klasės valandėlės pamoka. Jos metu parodos „Atrodyk taip, koks esi… Būk toks, kaip atrodai“ autorė, klasės mokinio mama Indrė Chaidarova, pristatė savo kūrybos darbus, papasakojo, kokia emocija, kokie jausmai ir mintys slypi paveiksluose, kokią techniką naudoja. Moksleiviai, susidomėję tapytojos nuoširdžiu ir jausmingu pasakojimu, diskutavo, ką mato ir įžvelgia paveiksluose, kokias sukelia jiems emocijas. Pamokos pabaigoje mokinukams teko nelengva užduotis – įsivertinti savijautą, pasirinkti ir atsistoti prie to paveikslo, kuris liko įsimintiniausias bei pasidalinti su draugais argumentais, kodėl būtent šis paveikslas. Be galo buvo įdomu išgirsti vaikų mintis pačiai autorei. Ji dėkojo už apsilankymą parodoje, o mes palinkėjome kuo didžiausios sėkmės, atradimų ir laisvės kūryboje.                                                                                                         6 klasės vadovė Sonata Jončienė