Influenceris – ateities profesija?

2023-11-14 Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos III g ir IV g klasių mokiniai bibliotekininkės Lauros buvo pakviesti į netradicinę pamoką – susitikimą. Sulaukta trijų viešnių iš Tauragės. Giedrės Valaitienės ir Ievos Juškevičienės iš Tauragės Užimtumo tarnybos regioninio karjeros centro. Giedrė gimnazistams pateikė informaciją apie profesijas, galimybes, pasirinkimus ir palinkėjo apsispręsti klausantis širdies balso. Taip pat pristatė šiuolaikišką ir inovatyvią influencerio profesiją. Tad trečia viešnia – Gintarė Šilerė – asmeninė sporto trenerė, verslininkė ir influencerė. Gintarė papasakojo savo istoriją, kaip sportą derina su įsteigtu verslu „Saldumynų namai” ir viską apjungia influencerio – socialinės žiniasklaidos nuomonės formuotojo darbu. Trumpai papasakojo technines Instagram subtilybes, šios profesijos užkulisius bei specifiką. Sportas ir disciplina Gintarę lydi kasdienoje. Dėl šių savybių pavyko pasiekti visų užsibrėžtų tikslų. Instagram asmeninės paskyros vedimas iš pažiūros atrodo linksma veikla, tačiau šios profesijos taip pat reikia mokytis. Viešnios papasakojo, kokių reikia turėti asmeninių savybių, kad galėtum dirbti šiame darbe ir uždirbti. Žinoma influencerė iš Tauragės gimnazistam priminė – kokią profesiją jaunas žmogus pasirinktų – visur reikės įdėti pastangų, noro išeiti iš komforto zonos, siekimo mokytis, tobulėti, kelti kvalifikaciją ir beabejo nuoširdžiai dirbti. Gimnazistams renkantis karjeros kelią palinkėjo, kad pasirinkimas būtų ne draugų norų pildymas kartu ar studijų pasirinkimas pagal mados klyksmą, o pajautimas iš širdies.