Skaitymai 2 klasės vaikams „Auštant”

Lapkričio 13 d. rytą antrokai prisijungė prie Šiaurės šalių literatūros savaitės – jau trečią dešimtmetį vykdomo kultūros projekto, kurio tikslas – puoselėti garsinio skaitymo ir šiaurietišką pasakojimo tradiciją, propaguoti Šiaurės šalių literatūrą ir prisidėti prie skaitymo skatinimo. Jaukioje bibliotekos aplinkoje vyko

. Bibliotekininkė Laura trumpai papasakojo apie šį renginį, supažindino mokinius su garsia švedų rašytoja Astrid Lindgren, kurios knygos „Emilis iš Lionebergos” ištrauką šiais metais skaito ir kitų pasaulio šalių vaikai. Išklausę mokytojos Egidijos skaitomą ir pasakojamą Emilio šeimos pasiruošimo Kalėdoms istoriją, antrokai suprato, kad dar viena Emilio „išdaiga” suteikė daug džiaugsmo ir vilties vargingai gyvenantiems žmonėms. Artėja šv. Kalėdos. Nepamirškime dalintis gerumu su tais, kurie šalia.