Netradicinė pasaulio pažinimo ir integruoto gamtos ir menų modulio (STEAM) pamoka „Mano gyvenamoji vieta”

Kovo 16 dieną pirmokai apsilankė Istorijos inkubatoriuje, kur vyko netradicinė pasaulio pažinimo ir integruoto gamtos ir menų modulio (STEAM) pamoka „Mano gyvenamoji vieta”. Mažuosius mokinukus šiltai pasitiko Pagėgių krašto turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Ilona Meirė, kuri pakvietė susipažinti su mūsų krašto praeitimi. Pirmokai sužinojo, kad prieš daug metų šis kraštas priklausė Rytų Prūsijai, o žmonės kalbėjo dviem kalbom – lietuviškai ir vokiškai. Mažuosius lankytojus labai įtraukė interaktyvus  žaidimas –  kelionė siauruku iš aplinkinių gyvenviečių į Tilžės turgų. Na, o didžiausią įspūdį paliko virtualios realybės akiniais žiūrėti filmukai. Laikas Istorijos inkubatoriuje pralėkė nepastebimai. Su nekantrumu lauksime kitų apsilankymų, nes dar ne viską apžiūrėjome ir sužinojome.