Akcija „Ar aplenktas mano vadovėlis?“

Kovo 16-oji – KNYGNEŠIO diena. Kovo 13 – 17 dienomis gimnazijoje vėl vykdėme akciją „Ar aplenktas mano vadovėlis?“ Bendradarbiaudamos su socialine pedagoge Rasa, keliavome iš klasės į klasę pasikalbėti dviem temomis: knygnešystė ir asmeninė tvarka. Priminiau, kad Knygnešystė – unikalus Lietuvos istorijos momentas, padėjęs išlaikyti savo – lietuvišką spausdintą žodį. Pakviečiau mokinius, mokytojus užsukti į biblioteką, apžiūrėti senų knygų ir vadovėlių parodos bei paskaityti daugiau informacijos stende apie Knygnešius. Aplenkti vadovėliai – tai lyg simbolinė pagarba knygnešiams, kad ir šiame laikmetyje saugome ir tausojame knygą. Socialinė pedagogė priminė moksleiviams, jog neperkrautos pašaliniais daiktais kuprinės – sveikatos saugojimas. Mokyklinė uniforma ir tvarka kuprinėse – moksleivio, gimnazisto atspindys!!! Bibliotekininkė Laura Grodeckienė