Netradicinė lietuvių kalbos ir literatūros pamoka 5 klasei

Kovo 9 d. 5 klasei netradicinė lietuvių kalbos ir literatūros pamoka vyko Vilkyškių miestelio bibliotekoje. Mokiniai dalyvavo literatūriniame rytmetyje, skirtame Mažosios Lietuvos filosofo Vydūno 155-osioms gimimo metinėms, Tarptautinei gimtosios kalbos dienai ir Lietuvių kalbos dienoms paminėti. Bibliotekininkė Laima Norbutienė pristatė penktokams Vydūno mintis, pabrėžiančias gimtosios kalbos svarbą. Renginio metu mokiniai diskutavo apie gimtąją kalbą, kaip tautos išlikimo pagrindą, ir padarė išvadą, kad valstybė ir tauta negali egzistuoti be savo gimtosios kalbos. Vėliau penktokai skaitė savo kūrybos ketureilius ir pasirinktus lietuvių rašytojų eilėraščius apie Lietuvą, knygą ir labai laukiamą pavasarį. Mokiniai nuoširdžiai padėkojo bibliotekininkei Laimai už saldžias dovanėles, papuoštas gražiu lietuvišku žodžiu ,,AČIŪ“, o mokytojos Asta Dapšienė ir Rima Navickienė pasidžiaugė prasmingu bendradarbiavimu.