Finansinio raštingumo pamoka.

 SEB bankas vykdo projektą „Finansinis raštingumas padės pasiekti daugiau“ taip sudarydamas galimybę moksleiviams gilinti žinias finansinio raštingumo srityje. 2022-10-12 sulaukėme viešnios Ingos Kasparavičės, SEB banko Tauragės skyriaus vadovės, kuri I g ir II g klasių gimnazistams turėjo integruotą Finansinio raštingumo pamoką. Anot Ingos, „SEB bankas yra socialiai atsakingas už tvarumą, tvarius finansus, ekologiją, todėl ugdome žmones tvarumo, taupymo, tausojimo, antreprenerystės temomis.“. Pirmame susitikime buvo aptarta tema „50-30-20 Kaip suprasti šiuos skaičius savo biudžete?“. Moksleiviai atliko keletą užduočių, padėsiančių jaunuoliams praktiškai paskirstyti savo biudžetą. Didelis dėmesys buvo akcentuojamas asmeninių duomenų saugumui. Su nekantrumu lauksime kitų susitikimų – pamokų apie taupymą, investavimą, karjeros galimybes.

Finansinio raštingumo būrelio vadovė Laura Grodeckienė