„Mokymosi efektyvumas ir kylantys iššūkiai: Kaip atrasti motyvaciją?“

Spalio 13 dieną III g ir IV g klasių gimnazistai su auklėtojomis dalyvavo netradicinėje Mykolo Romerio universiteto organizuojamoje klasės valandėlėje nuotoliniu būdu. Šią klasės valandėlę apie motyvaciją mokytis vedė psichologas, patirtinio ugdymo mokymų vadovas bei MRU lektorius Gintautas Katulis. Tema: „Mokymosi efektyvumas ir kylantys iššūkiai: Kaip atrasti motyvaciją?“. Į šią klasės valandėlę prisijungė apie 3000 gimnazistų iš visos Lietuvos. Lektorius moksleiviams teigė, kad kelio nežinant – svarbu geriau žinoti save. Tad atrasti asmeniškai tai, kas „veža“ mokytis. Psichologas akcentavo, kad bijoti atsiskaitymų, egzaminų – natūralu. Vadinasi jums tai rūpi, svarbu. Lektorius pateikė moksleiviams pagalbos mokytis pavyzdžių ir palinkėjo nebijoti ieškoti.