Projekto „Tyrinėjimo menas: mokomės bendruomenėje“ užbaigimas

2022-03-30 projekto „Tyrinėjimo menas: mokomės bendruomenėje“ mokytojų klubo nariai tyrinėjimo kelionę ir refleksiją užbaigėme dalyvaudami edukacinėje programoje „Lietuvių literatūra – trumpai ir išmaniai“ Maironio lietuvių literatūros muziejuje Kaune. Susipažinome su lietuvių literatūra pagal literatūros raidos laikotarpius: seniausiąja ir senąja literatūra, spaudos draudimu , XX a. pradžia, tarpukariu, okupacijų periodu, atšilimo laikotarpiu, išeivių literatūra. Įsijautėme į aptariamą literatūrinį laikotarpį, pajutome jo specifiką ir kartu prisiminėme svarbiausias konkretaus laikotarpio asmenybes.
Kiek daug laiko mes praleidome kartu ir kiek visko patyrėme, atradome ir išmokome kartu! #Kūrybinės Jungtys #TyrinėjimoMenas #KESM