Matematikos pamoka „Mastelis ir panašios figūros”

Kovo 10 dieną devintokams matematikos pamoka vyko kitaip nei įprastai. Tema – Mastelis ir panašios figūros. Pamokos pradžioje mokiniai buvo suskirstyti į dvi grupes, pristatyta pamokos veikla. Vienas mokinys dirbo individualiai. Atlikdami praktinį darbą mokiniai patobulino mastelio taikymo, ilgio matavimo, figūrų plotų skaičiavimo žinias, patobulino mokėjimo dirbti grupėje, bendravimo ir bendradarbiavimo, darbo planavimo įgūdžius, lavino kūrybiškumą, pasiruošė kito skyriaus nagrinėjimui. Mokiniai kartu su matematikos mokytoja L. Verpečinskiene įsivertino savo veiklą pasiekimų lygiais, įsivertino, kaip sekėsi atlikti užduotis, kas buvo sunkiausia. Daugumos mokinių apklausa parodė, jog netradicinė pamoka patiko, noriai kartotų.
Matematikos mokytoja L. Verpečinskiene