Lietuvių kalbos dienos

Vasario 16 – Kovo 11 dienomis kasmet vyksta Lietuvių kalbos dienoms skirti renginiai. Šiemet gimnazijoje buvo suorganizuoti Dailyraščio ir Raštingiausio gimnazijos žmogaus konkursai, įvyko popietė, skirta Seimo paskelbtiems rašytojos Ievos Simonaitytės metams. Dailyraščio konkurse dalyvavo 5-8 klasių mokiniai. I vietos nugalėtoja tapo Andrėja Jankauskaitė (6 kl.), II vietą pelnė Emilija Starostinaitė (6 kl.), o III vieta atiteko Liepai Rukštelytei (7 kl.). Dėl raštingiausio gimnazijos žmogaus titulo rungėsi Ig-IVg klasių mokiniai ir trys suaugę bendruomenės nariai. I vietos nugalėtoja – Kamilė Majoravičiūtė (IVg kl.), II vietą iškovojo Agnė Galkauskaitė (IIg kl.), III vietą pelnė Austėja Jonkaitytė (IIg kl.) ir Evelina Rukšnaitytė (IVg kl.). Kovo 9 d. įvykusioje popietėje gimnazijos direktorė R. Auštrienė pasveikino nugalėtojus, įteikė diplomus ir saldžius prizus. Lietuvių kalbos mokytojos A. Dapšienė ir R. Navickienė pakvietė popietės dalyvius iš arčiau susipažinti su I. Simonaitytės kūrybos pasauliu. Rašytojos kūrinių ištraukas skaitė 5 ir 6 klasių mokiniai, o Austėja Jonkaitytė pristatė svarbiausius I. Simonaitytės gyvenimo ir kūrybos faktus. Visus linksmai nuteikė bandymas paaiškinti rašytojos vartotas tarmybes, o per renginį sukauptos žinios pravertė sprendžiant kryžiažodį.