NACIONALINIS KONKURSAS „LIETUVOS ISTORIJOS ŽINOVAS 2021“

Kovo 10 d. gimnazijos I – IV klasių moksleiviai, paskatinti ir padrąsinti istorijos mokytojos Sonatos Jončienės,  dalyvavo NACIONALINIAME KONKURSE „LIETUVOS ISTORIJOS ŽINOVAS 2021“, kurį organizuoja Lietuvos istorijos mokytojų asociacija su partneriais: Lietuvos Respublikos Seimo Kanceliarija, Lietuvos istorijos institutas, Vilniaus Universiteto Istorijos fakultetas, naujienų portalas „Delfi.lt”, Nacionalinis muziejus LDK Valdovų rūmai, istorijos korepetitorius internete „GoHisto”. Mokytoja pasidžiaugė mokinių aktyvumu, žingeidumu bei domėjimusi savo Lietuvos valstybės istorija ir linki stiprinti pasididžiavimą savo Tėvyne.   Visus norinčius pasitikrinti savo žinias, nedalyvaujant konkurse, galima nuo kovo 10 d. 13.00 val. iki 11 d. 24.00 val.

 https://www.delfi.lt/media/istorijos-zinovas/