Konstitucijos egzaminas 2020

Lapkričio 11 d. gimnazija dalyvavo visuotinėje teisinių žinių patikrinimo akcijoje, kurią jau keturioliktą kartą organizuoja LR Teisingumo ministerija kartu su egzamino globėju Lietuvos Respublikos Prezidentu Gitanu Nausėdu ir kitais informaciniais partneriais. Istorijos mokytojos Sonatos Jončienės paskatinti 26 gimnazistai sudalyvavo nuotoliniame Konsitucijos egzamine 2020. Nors nė vienas mokinys pagrindinių prizų nelaimėjo, tačiau mokytoja pasidžiaugė gimnazistų pilietiškumu,  noru domėtis pagrindiniu Lietuvos įstatymu – Konstitucija. Iš gimnazijos dalyvių geriausiai sekėsi testą atlikti: 5 – 6 kl. grupėje daugiausiai taškų surinko 6 kl. mokinė Milita Ragauskaitė (13), Ig – IIg kl. grupės lyderė – Ig kl. mokinė Agnė Galkauskaitė (10), IIIg – IVg kl. grupėje nugalėtojas Aivelijus Poška (12).