Pilietinė iniciatyva „Tolerancijos dėlionė“

Lapkričio 16-oji – Tarptautinė tolerancijos diena. 2020 metų Tolerancijos dienos idėja – „Tolerancijos dėlionė“. Šių metų temą padiktavo išgirsta mintis, jog mūsų visuomenė – kaip dėlionė, sudaryta iš skirtingų gabalėlių, kurias sujungus gauname visos visuomenės paveikslą. 

Tolerancijos dienai paminėti buvo organizuojamas pilietiškumo pagrindų pamokų ciklas Ig ir IIg klasių mokiniams. Pamokų metu mokytoja Sonata su mokiniais aptarė, kas yra tolerancija, tolerancijos reikšmę, kur prasideda ir baigiasi tolerancijos ribos, ieškojo pavyzdžių mokykloje, klasėje, artimiausioje aplinkoje, kūrė piešinius tolerancijos tema, kuriuos mokytoja panaudojo žaidimui pasitelkus internetinį įrankį „I‘m a Puzzle“. Mokytoja tikisi, kad po šių pamokų mokiniai susimąstė apie tai, kokia svarbi visuomenės gyvenime yra tolerancija.