Popietė „ES ir Lietuvai 20“

Gegužės 9-oji – Europos diena, kada minime taiką ir vienybę Europos Sąjungoje. Šią dieną MEPA vyresniosios ambasadorės Sonata Jončienė ir Laura Grodeckienė pakvietė 5-8 ir I-IIIg klasių komandas sudalyvauti linksmai judrioje popietėje „ES ir Lietuvai 20“, kuri vyko netradicinėse ugdymosi erdvėse visoje gimnazijoje. Penkiose stotelėse jaunesniosios MEPA ambasadorės Austėja, Guoda, Agnė, Eurika, Armita ir Smiltė pravedė linksmas ir aktyvias užduotis komandoms. Moksleiviams teko sportuoti, lavinti atmintį, atskleisti savo meninius gabumus. Popietės metu mokiniai ugdėsi pilietiškumo, kūrybiškumo, komunikavimo, pažinimo bei socialinę, emocinę ir sveikos gyvensenos kompetencijas. Dėkojame direktorei už saldžias dovanas.