Popietė, skirta Jono Biliūno 145-osioms gimimo metinėms

2024-03-22 Lietuvių kalbos dienų renginiai gimnazijoje užbaigti popiete, skirta Jono Biliūno 145-osioms gimimo metinėms. Pirmiausia pasveikinti konkurso „Raštingiausias gimnazistas“ nugalėtojai: I vieta – Gabrielė Kyzelytė, IVg kl., II vieta – Simona Petrošiūtė, IVg kl., III vieta – Austėja Jonkaitytė, IVg kl., Nedas Grodeckas, IIIg kl. Dailyraščio konkurse dalyvavo 5-8 klasių mokiniai, nugalėtojams įteikti diplomai: I vieta – Andrėja Jankauskaitė, 8 kl., II vieta – Evelina Bagdonaitė, 6 kl., Kristupas Žygaitis, 7 kl., III vieta – Samanta Kyzelytė, 6 kl., Emilija Starostinaitė, 8 kl. Popietės dalyviai išklausė Andrėjos pranešimo, prisiminė rašytojo J. Biliūno gyvenimo ir kūrybos faktus, pasitikrino savo žinias atlikdami užduotį „Tiesa ar mitas?“ Klausėsi šeštokų skaitomų „Laimės žiburio“ ištraukų ir svarstė, ko reikia, kad žmonės būtų laimingi, atliko kūrybinę užduotį „Žmonių laimė“. Direktorė R. Auštrienė visus pradžiugino saldžiomis dovanėlėmis.
Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Asta ir Rima, bibliotekininkė Laura.