Protų mūšyje „Ar pažįsti savo kraštą?“

Š. m. sausio 15 d. 7 – IV g klasių mokinių komanda „Prisijungimas“ dalyvavo Pagėgių savivaldybės kultūros centro organizuotame protų mūšyje „Ar pažįsti savo kraštą?“, kuris skirtas Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 101 metų sukakčiai paminėti. Aštuonios komandos varžėsi dėl Pagėgių savivaldybės mero Vaido Bendaravičiaus įsteigto prizo. Kaip posakyje sakoma gera pradžia, gera ir pabaiga, taip ir mūsų gimnazijos dalyviams nutiko. „Prisijungimas“ komandai du pirmi turai buvo arčiau sėkmės, tačiau mero prizo nelaimėjo, bet mokiniai maloniai buvo nustebinti Pagėgių savivaldybės kultūros centro direktorės įteikta Padėka bei dovana – „Kėžas“ ir „Oranžų šmeras prie žąsies“. Istorijos – geografijos mokytoja Sonata Jončienė.