Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės netradicinėje ugdymosi dienoje „Kalėdinės išdaigos”.

2023-12-21 iš pat ryto susirinkę ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės skubėjo į Kalėdų edukaciją „Gerasis Kalėdų senelis ir piktasis mokslininkas(ė)”. Mažieji ne tik pasitiko Kalėdų senelį, bet ir gelbėjo surinkti mokslininkės išbarstytus varžtus iš senelio rogių. Stebėjo įvarius eksperimentus ir kartu deklamavo eilėraštį Kalėdų seneliui. Gavę nuostabių dovanų toliau laiką leido draugų būryje savo grupėse.

Po Kalėdinės programos ikimokyklinio ugdymo vaikai dalyvavo žiburėlyje kartu su savo tėveliais. Visi kartu šokome, dainavome. Vaikai įteikė savo kurtas atvirutes tėveliams ir leido laiką kartu. Kalėdų laukimas bendradarbiaujant su tėvais tapo dar jaukesnis ir prasmingesnis.