7 klasė Tauragės STEAM centre atliko praktinį darbą „Labirintu per veidrodžių karalystę“.

2023-12-13  7 klasės mokiniai keliavo į Tauragės STEAM centrą atlikti praktinio darbo „Labirintu per veidrodžių karalystę“. Šiame darbe mokiniai turėjo suprojektuoti labirinto eskizą panaudojant kuo daugiau plokščiųjų veidrodžių. Dirbdami porose, mokiniai gamino veidrodžių labirintą, kuriuo šviesa, įėjusi į labirintą, atsispindėdama nuo kiekvieno veidrodžio keitė savo kryptį ir tokiu būdu išėjo iš labirinto. Darbo metu įsitikino, kad galioja tiesiaeigis šviesos sklidimas (kai šviesa sklinda tiesiomis linijomis) ir šviesos atspindžio dėsnis (atspindžio kampas visuomet lygus spindulio kritimo kampui). Dėl to, tinkamai pagamintu labirintu šviesa sklido ilgu keliu. Liniuote mokiniai išmatavo šviesos šaltinio spindulių sklidimo kelią. Mokinių poros varžėsi tarpusavyje, lygindami sukurtų šviesos srautų labirinte ilgį. Nugalėtoja tapo Cepelinų komanda. Ši komanda nugalėjo ne tik savo klasės draugus, bet ir sukūrė patį ilgiausią spindulio kelią labirinte Tauragės STEAM istorijoje. Apsilankę STEAM centre, mokiniai turėjo galimybę pabūti išradėjais, prisiliesti prie paslaptingo plika akimi nematomo pasaulio.