Netradicinė lietuvių kalbos ir literatūros pamoka iš ciklo „A. Mackus ir J. Bobrovskis mūsų krašto istorinio ir literatūrinio naratyvo kontekste “

Lapkričio 10 d. Pagėgių Algimanto Mackaus ir Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijų IVg kl. mokiniai dalyvavo netradicinių lietuvių kalbos ir literatūros pamokų ciklo „A. Mackus ir J. Bobrovskis mūsų krašto istorinio ir literatūrinio naratyvo kontekste “ pirmojoje pamokoje. Vilkyškiuose įsikūrusiame Istorijos inkubatoriuje gidė Lina Krūminienė priminė svarbiausius Pūsijos istorijos faktus, papasakojo įdomių istorijų apie karalienę Luizę, supažindino su Vilkyškių miestelio praeitimi. Mokiniai išbandė interaktyvią „Siauruko“ sieną, aktorinius gebėjimus parodė vaidybinėse situacijose. Gimnazistai domėjosi rašytojo Johaneso Bobrovskio ryšiais su Vilkyškiais ir jų apylinkėmis, susipažino su kūrybos bruožais. Bendradarbiavimo idėjos autorės – mokytojos Vilma Vaivadienė ir Rima Navickienė.