Istorija aktyviai

Spalio 17 ir 24 dienomis penktokams vyko netradicinės istorijos pamokos gimnazijos bibliotekoje. Pirmoje pamokoje moksleiviai su bibliotekininkės pagalba susipažino, kur ir kaip galima rasti istorijos knygų skyrius, enciklopedijas, kaip ir kokia tvarka sudėliotos knygos bibliotekoje. Istorijos mokytoja paaiškino, kokiuose rašytiniuose ir nerašytiniuose šaltiniuose galima rasti reikalingą informaciją, kaip ją patikrinti, į ką reikėtų atkreipti dėmesį ieškant informaciją internete, kaip palyginti šaltinius. Kitoje pamokoje mokinukai bandė patys surasti informaciją iš įvairių šaltinių apie savo gyvenamąją vietovę. Praktiškai dirbdami visi įsitikino, kad reikia gerai mokėti lietuvių kalbos abėcėlę. Pamokose įgytą patirtį jaunieji istorikai taikys tiriamajame projekte „Mano gyvenamoji vieta praeityje ir dabar“.