Europos kalbų dienos „Protų mūšis”

2023-09-26 per 5 ir 6 pamokas vyko viena iš Europos kalbų dienos minėjimo dalių – Protų mūšis. MEPA vyresniosios ambasadorės mokytojos Sonata Jončienė ir Laura Grodeckienė sukvietė 8 ir I – IVg klasių mokinius pasitikrinti bei praplėsti savo žinias. Renginys prasidėjo pirmąja užduotimi – komandos sugalvojo pavadinimus ir save pristatė. Protų mūšis vyko trimis turais. Pirmąjame ture mokiniai tikrinosi žinias apie įvairias Europos kalbas. Antrasis turas mokiniams sekėsi lengviau, nes pastarojo turo klausimai buvo apie kompiuterinę kalbą, kuri šio laikmečio jaunuoliams yra tapusi kasdienine. Trečiasis turas – garsinis. Klausėsi, spėliojo ir bandė kartoti sakinius kitomis, jiems nežinomomis kalbomis. Šis turas sulaukė daugiausia emocijų, šypsenų ir juoko. Susumavus rezultatus, paaiškėjo ir nugalėtojai. Tai komanda „Euro žmonės“ – Andreja (8kl.), Eurika (I g kl.), Emilija (II g kl.) ir Armandas (IIIg kl.), kuriems atiteko asmeninės dovanėlės.