Netradicinė integruota etikos-dailės-technologijų pamoka ,,Kas yra Adventas? Jo reikšmė, tradicijos ir papročiai“

Gruodžio 15 dieną septintokams vyko netradicinė integruota etikos-dailės-technologijų pamoka ,,Kas yra Adventas? Jo reikšmė, tradicijos ir papročiai“. Aptarę, kad Adventas- ramybės ir susikaupimo laikotarpis, krikščionybėje žymintis laiką, kuomet tikintieji laukia Jėzaus gimimo metinių , pažaidę keletą žaidimų ir prisiminę tradicinius burtus, kuriais galima išsiburti kūčių vakarą, pamoką tęsė netradicinėje aplinkoje – M. Jankaus muziejuje. Šiltoje ir jaukioje muziejaus aplinkoje mokiniams vyko žvakių gamybos edukacija. Užsiėmimo metu mokiniai susipažino su senoviniu bičių vaško liejimo procesu. Susėdę ratu, jausdami vienas kito petį ir bičiulišką šilumą, pajuto nepaprastą natūralaus vaško ir pikio skleidžiamą magiją. Neskubant, ramioje aplinkoje su meile savo rankomis gamino žvakes, kurios namuose primins apie prasmingai praleistą laiką.