O kaip vokiškai?

Kasmet nuo 2016 m. Goethe`s institutas Lietuvoje ir kitos Vokietijos institucijos kviečia prisijungti prie Vokiečių kalbos dienų ir spalio savaitę organizuoti su Vokietija, jos kalba, kultūra susijusius renginius.

Šiemet prie šio projekto pirmąkart prisijungė ir mūsų gimnazijos 6,8,9kl.mokiniai,besimokantys vokiečių kalbos. Mokiniai ruošė projektinius darbus “Mehr über Deutschland“, kuriuose pasakojo apie Vokietijos kultūrą, gamtą, žymius žmones. Prieš darbų pristatymą klausėmės grupės SKAMP atliekamo repo „Ja,ich kann“, žiūrėjome filmą “Deutsch lernen lohnt sich!“ “Mokytis vokiečių kalbos –verta!“. Dalyvavimas projekte praturtino mokinius naujomis patirtimis, žiniomis, dar labiau įtikino, kad kalba yra raktas į pasaulį:Die Sprache ist der Schlüssel zur Welt.