Jaunimo ambasadorių mokymai

2022 m. balandžio 9 ir 10d. Jaunimo metų ambasadorės tapusios II g klasės mokinės Austėja, Guoda ir Agnė vyko į Vilnių, Jaunimo metų Jaunimo ambasadorių mokymus. Pirmąją mokymų dieną vyko įvairūs ir įdomūs pranešimai: JRA direktoriaus Jono Laniausko pranešimas apie Jaunimo politiką, Aido Gedimino pranešimas apie dezinformaciją, Agnės Belickaitės apie komunikaciją, Klaudijaus Melio apie bendradarbiavimą ir lyderystę bei LiJOT prezidento Luko Kornelijaus Vaičiako pranešimas apie atstovavimą. Pranešimų metu ambasadoriai turėjo galimybę atlikti užduotis skirtingose komandose ir taip praplėsti draugų ratą. Antrąją dieną vyko darbas grupėse. Ambasadoriai buvo paskirstyti į savo apskritis ir dirbo komandose, kurdami naujas idėjas ir veiklas šiems metams. Merginos grįžo laimingos užmezgusios naujas pažintis su iš visos Lietuvos atvykusiais ambasadoriais, kupinos naujų idėjų bei geros nuotaikos!

#jaunimopolitika, #jauni2022 #EYY2022 #EuropeanyearOfYouth2022