Kūrybinės dirbtuvėlės ,,Iš rankelių darbščių Lietuvėlei skiriu“

2022 m. kovo 9 dieną Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Vilkyškių filialas organizavo kūrybines dirbtuvėles 1-4 klasių mokiniams ,,Iš rankelių darbščių Lietuvėlei skiriu“, skirtas Lietuvos vardo dienai, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai ir Lietuvių kalbos dienoms paminėti. Renginyje dalyvavo Pagėgių savivaldybės Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos 3 klasės mokiniai su mokytoja metodininke Rita Valiukiene.
Renginio metu buvo kalbėta, kad šiemet sukanka 32 metai nepriklausomos Lietuvos istorijai svarbiausiam dokumentui – Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos 1990 m. kovo 11 d. aktui „Dėl Lietuvos nepriklausomos valstybės atstatymo“.  Buvo kalbėta ir apie nūdienos įvykius broliškoje Lietuvai šalyje – Ukrainoje.
Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga mokytoja Rita Valiukienė su bibliotekininke Laima Norbutiene ir keliomis moksleivėmis skaitė eilėraščius apie Lietuvą ir gimtąją kalbą. Mokiniai spalvino vėliavėles Lietuvos ir Ukrainos nacionalinių vėliavų spalvomis, taip išreikšdami paramą Ukrainai bei savo rankelėmis ir širdelėmis palaikydami Ukrainos vaikus. 
Palaikykime vieni kitus, mylėkime ir didžiuokimės savo Lietuva!!! Su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena!
Laima Norbutienė,
Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos
Vilkyškių filialo bibliotekininkė