Paskutinę mokslo metų dieną pirmokai ir antrokai praleido labai turiningai. Aplankė legendomis ir padavimais apipintą Rambyno kalną, užsuko į Bitėnų kapinaites. Didžiąją dalį dienos praleido Bitėnuose, Martyno Jankaus muziejuje. Susipažino su muziejaus ekspozicija, išbandė knygnešio dalią. Labiausiai mokinius sužavėjo Pagėgių pasienio rinktinės Bardėnų užkardos kinologų pasirodymas. Dresiruoti šunys rodė savo sugebėjimus rasti pamestą daiktą, pasislėpusį žmogų bei demonstravo kitas galimybes. Grįžę į mokyklą vaikai dalyvavo žaismingoje fiestoje ,,Muilo burbuliukai ir vandnuo”. Taip ir prabėgo dienelė kupina įvairiausių įspūdžių ir patirčių. Palinkėję vieni kitiems šiltos, saulėtos ir saugios vasaros išskubėjo namo!