Netradicinio ugdymo dienos 5 ir 6 klasių mokiniams

Birželio 4 ir 8 dienomis vyko netradicinio ugdymo dienos 5 ir 6 klasių mokiniams. Užsiėmimus vedė informatikos ir matematikos mokytojos, bei su 5 klase sportines varžybas pravedė kūno kultūros mokytojas.  Mokiniai žingsniuodami, turėjo išmatuoti krepšinio aikštelės ilgį ir plotį. Išmatavę žingsnio ilgį cm, turėjo rasti aikštelės perimetrą. Iš pagalbinių medžiagų( šieno, šakelių, žolių, gėlelių) turėjo sudėti  įvairias geometrines figūras. Naudodami siuvėjo metrą, mokiniai matavo įvairių medžių apimtis ir gautus rezultatus dėliojo didėjimo tvarka, bei braižė stulpelines diagramas. Mokiniai išbandė proto ir rankų miklumą dėliodami iš kaladėlių kubą, sukiodami Rubiko kubiką ir dėliodami spalvų rutulį. Ugdymo dieną mokiniai baigė sportinėmis varžybomis.