Netradicinė ugdymosi diena

2021–06-07 6 klasės moksleiviams vyko edukacinė ugdymosi diena “Kur mes gyvename?“. Netradicinėse, integruotose istorijos – geografijos pamokose moksleiviai plėtė ir gilino žinias – kokiame regioniniame parke gyvena, kokios priklauso gyvenvietės Rambyno regioniniui parkui, kokie jame yra saugomi gyvūnai ir augalai, kurie įrašyti į Raudonąją knygą. Pagėgių krašto turizmo informacijos centro gidas supažindino su Vilkyškių miestelio išlikusiu kultūriniu paveldu ir paminklais. Susipažino su netradicinės ugdymosi erdvės – istorijos sodelio gimimo idėja, jo ženklais. Prisiminė artėjančią birželio 14-ąją – Gedulo ir vilties dieną, jos reikšmę mūsų Tėvynės istorijai ir gyventojams. Šiai dienai paminėti mokiniai savo kūrybiniais darbeliais prisijungė prie pilietinės iniciatyvos „Gyvybės medis“, kurią organizuoja Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti. Taip pat aptarė šių metų simbolio – medis, ką reiškė mūsų protėviams, lietuvių liaudies folklore.