Nacionalinė aplinkosaugos olimpiada 2023 „Viskas Tavo rankose!“

Lapkričio 16 dieną 7–8 klasių mokiniai dalyvavo Nacionalinėje aplinkosaugos olimpiadoje 2023 „Viskas Tavo rankose!“, kurią organizuoja Elektronikos platintojų asociacija „EEPA“ bei partneris Lietuvos geografijos mokytojų asociacija. Su suteikta mokytojos Sonatos pagalba bei jos paskatinti mokiniai su dideliu įkvėpimu ir smalsumu nagrinėjo atsakingo vartojimo temas – gamybai reikalingų išteklių taupymą, gamybos poveikį aplinkai, tvarumo bei atsakingo vartojimo idėjas, žiedinės ekonomikos principus ir galimybes, globalią elektronikos atliekų augimo problematiką ir šių atliekų mažinimo galimybes bei priemones, aplinkos taršą elektronikos atliekomis bei pavojus gamtai bei žmonių sveikatai. Olimpiados testą sudarė 30 klausimų, kuriuos greičiausiai atliko ir geriausius rezultatus pasiekė iš mokyklos dalyvių Darius Jasūda, 7 klasės mokinys, ir Andrėja Jankauskaitė, 8 klasės moksleivė. Mokytoja pasidžiaugė visų dalyvių įvertinimais, palinkėjo įgytas žinias taikyti savo kasdienybėje bei skleisti jas ir kitiems. Taip pat palinkėjo kantrybės laukiant visos Lietuvos dalyvių rezultatų, tikėti fortūna dėl organizatorių įsteigto prizo – kelionės autobusu pasirinktinai į vieną įdomiausių, puikiausių muziejų Lietuvoje.