Netradicinė istorijos pamoka „Istorijos šaltiniai ir tyrimai“ IIIg klasės moksleiviams

Rugsėjo 20 dieną IIIg klasės moksleiviams vyko netradicinė istorijos pamoka „Istorijos šaltiniai ir tyrimai“ Johaneso Bobrovskio ekspozicijos kambaryje. Mokiniai savarankiškai bei su mokytojo pagalba atlikdami užduotis išsiaiškino istorijos šaltinių skirstymo formas, istorikų tyrimo metodus, susipažino, kokie pagalbiniai mokslai ir kokių profesijų žmonės padeda atskleisti informaciją apie praeitį. Pamokoje atlikdami praktinę užduotį, tyrinėdami ekspozicijos eksponatus ir juos skirstydami pagal formas mokiniai turėjo galimybę pasijusti jaunaisiais istorikais. Taip pat pamoka gimnazistams suteikė galimybę prisiminti rašytojo Johaneso Bobrovskio, kurio vardu pavadinta gimnazija, asmenybę ir jo veiklą. Mokytoja Sonata Jončienė.