Išleistuvės darželyje

Birželio 6-ąją Vilkyškių darželio grupėje “Šypsenėlės” vyko šventė išleistuvių proga! Iš darželio į mokyklą jau rudenį eisiantys vaikai gavo dovanėlių, skirtų mokslams, diplomus, medalius, bei begalę drąsos ir sėkmės mokykloje linkinčių žodžių iš auklėtojų bei draugų. Po šventės vaikai su auklėtojomis ir tėveliais vyko į gyvūnėlių prieglaudą pas Sigitą Klymantą, kurioje gausu ne tik ūkinių/naminių gyvūnų bet ir egzotinių – tokių kaip stručiai, smaugliai, vėžliukai. Visa darželio komanda nenuvyko į svečius tuščiomis – vežė maisto prieglaudos gyventojams. Taip pat dovanojo savo dėmesį ir meilę. Vaikai patyrė daug nuotykių ir grįžo kupini smagių įspūdžių – Išleistuvės pavyko! Linkime sėkmės žengiant į mokslo ir žinių kupiną kelionę visiems, kurie jau rudenį keliaus į priešmokyklinę klasę!