Projektinių darbų konferencija „Mokomės kūrybiškai“

Birželio 1 d. Vilkyškių kultūros namuose vyko projektinių darbų konferencija ,,Mokomės kūrybiškai“. Projektinius darbus pristatė mūsų gimnazijos mokiniai. Ši diena tapo puikia proga darbų autoriams parodyti savo kūrybiškumą, žinias ir įgytas kompetencijas. Pristatymo metu dalijosi atliktais tyrimais, kūrybiniais ir praktiniais darbais. Džiaugiamės mokinių iniciatyvumu ir atsakingu darbu. Nuoširdžiai dėkojame mokytojams, kurie konsultavo rengiant projektus. Konferencijos metu buvo apdovanoti gimnazijos bendruomenės nariai, kurie savo veikla, pastangomis ir ugdymosi rezultatais labiausiai prisidėjo prie visos gimnazijos pasiekimų. Piniginius prizus įsteigė Kęsto Komskio paramos ir labdaros fondas. Inovatyviausiu mokytoju už kūrybiškumą ir naujų idėjų diegimą ugdymo procece buvo nominuota mokytoja metodininkė Marytė Gečienė. Pažangiausia klase tapo IIg klasė, aktyviausia – 8 klasė, žingeidžiausia – IIIg klasė, stropiausia – 1 klasė. Nuoširdžiai dėkojame piniginius prizus įteikusiai Pagėgių savivaldybės tarybos narei Linai Komskienei.

Skip to content