Birželio 2 d. pirmokams vyko netradicinė lietuvių kalbos pamoka Vilkyškių miestelio bibliotekoje. Bibliotekininkė Laimutė mokinius supažindino su „Vasaros skaitinių iššūkiu” ir pakvietė nepaleisti knygų iš rankų. Pirmokai parsinešė savo projekto dėžutes, kuriose gyveno pasakos. Bibliotekos lankytojai apdovanojo labiausiai patikusias pasakų dėžutes širdelėmis. Ačiū už bendradarbiavimą bibliotekininkei Laimutei visus metus. Visiems saugios ir turiningos vasaros. Mokytoja J. Lalaitė

Skip to content