Gegužės 28 d. pirmokams vyko ugdymosi diena „Miško maudynės” prie Naumalūnio tvenkinio. Diena prasidėjo pėsčiųjų žygiu ir saldžia staigmena Žukuose(ačiū mamytei Neringai), vėliau mokinių laukė miško kvapai ir garsai, medžių pažinimo užduotys, vabzdžių stebėjimas, atsipalaidavimo pratimai, pojūčių žaidimas… ir daug judesio: estafetės, žaidimai, basakojų takelis ir šaltas tvenkinio vanduo. Miške viską rasi-MOKYKLĄ, ĮVAIRIAUSIAS MAUDYNĖS; SVEIKATINIMO STUDIJĄ, ŽAIDIMŲ KAMBARIUS; VANDENS PROCEDŪRAS, SAVO KRAŠTO ISTORIJĄ…ir net miško Moną…Netikite?-reikėjo keliauti kartu…

