2026 m. gegužės 26 d. penktos klasės mokiniai dalyvavo respublikinio konkurso ,,Rūšiavimo lyga” finale, kuris vyko Vilniuje. Tai buvo ne tik smagi išvyka, bet ir vertinga patirtis, skatinanti mokinius atsakingai rūšiuoti atliekas, tausoti gamtą bei rūpintis mūsų aplinka. Finalo metu mokiniai atliko įvairias užduotis, pasitikrino žinias apie rūšiavimą, dalyvavo komandinėse veiklose, bendravo su kitų mokyklų dalyviais. Konkursas suteikė galimybę mokytis bendradarbiavimo, ugdyti atsakomybės jausmą ir suprasti, kaip svarbu kiekvienam prisidėti prie švaresnės aplinkos kūrimo. Komanda buvo apdovanota konkurso įsteigtais prizais. Ypač džiaugiamės laimėtu prizu – galimybe apsilankyti ,,Mokslo salos” edukacijoje. Tai puikus įvertinimas už mokinių pastangas, žinias ir aktyvų dalyvavimą. Džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų komanda, kuriai atiteko garbinga penkta vieta! Rūšiuokime, kurkime ir saugokime aplinką kartu, nes net maži pokyčiai gali sukelti didelę bangą! Socialinė pedagogė, etikos, gyvenimo įgūdžių mokytoja Rasa Šlajienė.

