Gegužės 22 dieną gimnazijoje vyko smagi ir kūrybinga akcija – ,,Diena be kuprinės”. Mokiniai nustebino ypač kūrybingais sprendimais, kurie sukėlė daug šypsenų tiek draugams, tiek mokytojams. Smagi akcija parodė, kad fantazijos mūsų mokykloje tikrai netrūksta.
Gimnazijos mokinių taryba.

