Gegužės 22 dieną gimnazijoje vyko smagi ir kūrybinga akcija – ,,Diena be kuprinės”. Mokiniai nustebino ypač kūrybingais sprendimais, kurie sukėlė daug šypsenų tiek draugams, tiek mokytojams. Smagi akcija parodė, kad fantazijos mūsų mokykloje tikrai netrūksta.
Gimnazijos mokinių taryba.
 

Skip to content