Gimnazijos taryba visą balandžio mėnesį vykdė akciją „Padovanok mokyklai pelargoniją”. Akcijos metu padovanotos gėlės papuošė mokyklos palanges ir džiugina akis savo žiedais. AČIŪ visiems kurie prisidėjo prie šios akcijos.

Skip to content