Gegužės 20 d. gimnazijoje vyko popietė „Poezijos pavasaris 2026”. Poeziją mėgstantys gimnazistai sugužėjo į biblioteką poetinei bendrystei. Popietėje dalyvavo Vilkyškių vidurinės mokyklos buvusi lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja, rašytoja Vanda Lopšaitienė, dabar gyvenanti Šiaurės Anglijoje, parašiusi 2 knygas, ir buvusi mokyklos mokinė, dailės mokytoja, poetė Kristina Blankaitė. Popietėje skambėjo svečių skaitomos eilės, prisiminimai, pamokymai, padrąsinimai. Gimnazijos mokiniai skaitė pasirinktas eiles. Bibliotekoje tvyrojo jauki, nuoširdi, atvira atmosfera. Kai susijungia skirtingos kartos, skirtingos patirtys, skirtingi požiūriai, tuomet įvyksta mokymosi stebuklas, mokomės vieni iš kitų. Didžiuojamės prasmingomis veiklomis ir dėkojame dalyvavusiems popietėje. Direktorė Rima Auštrienė ir bibliotekininkė Snieguolė Jurkevičienė.

