Gegužės 14 d. vyko jauki ir prasminga šventė, skirta paminėti tarptautinę Šeimų dieną. Ši diena dar kartą priminė, kad didžiausia vertybė mūsų gyvenime yra laikas, praleistas kartu. Šventės pradžioje mus visus pasveikino Pagėgių sav. Meras Vaidas Bendaravičius. Renginio metu netrūko šiltų šypsenų, akimirkų, kurios subūrė skirtingas kartas. Dėkojame visiems dalyviams už buvimą drauge, gerą nuotaiką ir sukurtas gražias akimirkas. Nuoširdų ačiū tariame rėmėjams: Lumpėnų ir Vilkyškių seniūnams Danguolei Mikelienei ir Dariui Jurkšaičiui, Natalijai Stonienei, Pagėgių kredito unijos administracijos vadovei Raimondai Tutlienei.

