2026 m. gegužės 14 dieną 5 klasės mokinių komanda dalyvavo nuotoliniame, respublikiniame konkurse ,,Rūšiavimo lyga”. Konkurso metu mokiniai gilino žinias apie atliekų rūšiavimą, aplinkos tausojimą ir atsakingą vartojimą. Mokiniai parodė puikias žinias, aktyviai bendradarbiavo ir atsakingai vykdė pateiktas užduotis. Dalyvavimas konkurse suteikė naujos patirties. Džiaugiamės, kad komanda pateko į konkurso finalą, kuris vyks gegužės 26 d. Vilniuje. Linkime komandai didžiausios sėkmės finale ir kuo geriausių rezultatų.
Socialinė pedagogė Rasa Šlajienė.
Skip to content