Gegužės 8 dieną ketvirtokai vyko į Klaipėdą, į šiais mokslo metais vykdomo projekto „Jūros gelmėse“ edukacinę išvyką. Pakeliui į jūrų muziejų mokiniai apžiūrėjo etnografinę pajūrio žvejo sodybą, senuosius žvejybos laivus. Didelį įspūdį paliko delfinariume stebėti delfinų ir kaliforninių jūrų liūtų pasirodymai, padedantys pažinti šiuos išskirtinius gyvūnus ir skatinantys saugoti bei puoselėti natūralią aplinką – jūrą. Ekskursijos „Akvariumo istorijos“ jūrų muziejuje metu susipažino su jūrų gyvūnijos įvairove keliaujant nuo Lietuvos upelio per Baltijos ir Šiaurės jūras iki vandenyno. Išvykos pabaigoje tyrinėjo Baltijos jūros pakrantę. Vaikų nuomone, diena prabėgo labai turiningai, nuotaikingai, draugiškai ir smagiai.

Skip to content